DuoCaffe
 
 
Przewodnicy po Warszawie - Zwiedź Warszawę z licencjonowanym przewodnikiem

Do dziś uczeni nie są do końca pewni pochodzenia słowa Warszawa. Jedni twierdzą, iż wzięło się od imion legendarnych bliźniąt Warsa i Sawy. Drudzy, że od Pietrka Rybaka, któremu król Kazimierz nazwisko zmienił na Piotr Warsz. Najprawdopodobniej ów Piotr Warsz był rycerzem wywodzącym się z rodu Rawiczów, który objął w posiadanie tereny, na których z czasem wyrosło Stare Miasto. Wieś Warsza czyli Warszewa. I pod taką nazwą przetrwała Warszewa do czasów ostatniego z Jagiellonów - Zygmunta Augusta.

Tysiące gości z całego świata podziwia co roku w Warszawie zrekonstruowane Stare Miasto z Zamkiem Królewskim, przepiękny Park Łazienkowski i rezydencję króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

Co roku tysiące gości bawi się w licznych klubach, pubach i dyskotekach rozsianych po całym mieście. Jada w zróżnicowanych kulinarnie restauracjach i barach.

Co roku tysiące przyjezdnych uczestniczy w konferencjach naukowych czy biznesowych.

Co roku tysiące gości wymaga fachowej opieki podczas pobytu w Warszawie.

Zatrudniamy doświadczonych, profesjonalnych, licencjonowanych przewodników turystycznych i pilotów wycieczek, posługujących się biegle, obok języka polskiego, językiem angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim oraz innymi językami obcymi.

Oferujemy obsługę przewodnicką dla grup zorganizowanych jak również turystów indywidualnych, wszyscy przewodnicy posiadają aktualne uprawnienia i licencje.


Na prośbę klienta zapewniamy rezerwację wstępów do zwiedzanych obiektów

Na zamówienie organizujemy transport, noclegi i wyżywienie

Nasi przewodnicy pójdą z gośćmi nawet do restauracji czy klubu!

Pomożemy Ci zaplanować trasę zwiedzania z licencjonowanym przewodnikiem, zarezerwujemy bilety wstępu, noclegi, wyżywienie zgodnie z podanymi przez Ciebie wymaganiami  22 299 09 79 lub 662 247 787  e-mail
wycieczki@viapolonia.pl
 
Strona główna  |  Kontakt  |  Do góry